Przekaźnik półprzewodnikowy RSR92-48I60 | 2616369 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
Przekaźnik półprzewodnikowy RSR92-48I60
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RSR92-48I60
Jednofazowy sterownik mocy AC serii RSR92, wyjście sterujące: sterowanie kątem fazowym, sygnał sterujący 4-20mA, prąd obciążenia 25A, napięcie obciążenia: 300~530VAC_x000D_ • Wyjście sterujące: sterowanie kątem fazowym_x000D_ • Sygnał sterujący: 4-20 mA_x000D_ • Prąd obciążenie: 25 A _x000D_ • Napięcie obciążenia: 300~530 V AC_x000D_ • Wymiary: 58,6 x 45,7 x 33,5 mm
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0457m x 0.0335m x 0.0586m
Przekaźnik półprzewodnikowy
  • Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 60 A