Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy 1P 36/36V, 2A, IP20, PIR6W-1PS-36VDC-O | 857209 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
857209
Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy 1P 36/36V, 2A, IP20, PIR6W-1PS-36VDC-O
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PIR6W-1PS-36VDC-O
Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy: 1Z - jedno wyjście tranzystorowe 2 A. Szerokość 6,2 mm. Zaciski śrubowe. Wyjście (wymienne - przekaźnik RSR30, oznaczenie w kodzie "O"): tranzystor 1Z - zaciski: (+)13 - (-)14; DC1 - 2 A / 24 V. Wejście - zaciski: A1 - A2 - dowolna biegunowość, napięcie zasilania Un - 36 V DC. Wymiary: 98,5 x 6,2 x 85,5 mm. Montaż na szynie 35 mm. IP 20.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0062m x 0.0855m x 0.0985m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 36 - 36 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków przełącznych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Szerokość 6.2 mm
  • Wysokość 98.5 mm
  • Głębokość 85.5 mm