Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy RM85 sensitive 5V, 16A, IP40, RM85-3021-25-S005 | 651200 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
651200
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy RM85 sensitive 5V, 16A, IP40, RM85-3021-25-S005
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RM85-3021-25-S005
RM85 sensitive - przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, do obwodu drukowanego i gniazda wtykowego. Cewka czuła o mocy 0,25 W. Raster 5 mm. Wysokość 15,7 mm. Wyjście: 1Z - jeden zestyk zwierny - wyprowadzenia: 11(7)/21(4)-14(8)/24(5); AC1 - 16 A / 250 V; DC1 - 16 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(1) - A2(2), napięcie zasilania Un - 5 V DC. Wymiary: 28 x 12,7 x 15,7 mm. Materiał styków: AgSnO2. IP 40. Opcje montażu gniazd: EC50, GD50, PW80 - do druku; GZP80 (push-in), GZT80, GZM80, GZS80, GZF80 - montaż na szynie 35 mm lub przykręcane do płyty jedną śrubą M3; GZMB80 - gniazdo bezśrubowe montaz na szynie 35 mm. Uwaga: w przekaźniku są galwaniczne połączenia wyprowadzeń 11 z 21, 12 z 22 oraz 14 z 24. Wymiary zestawu przekaźnik + gniazdo + obejma wskazane są w opisie wybranego gniazda.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0127m x 0.0157m x 0.029m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze PCB
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 5 - 5 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków zwiernych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP40
  • Szerokość 12.7 mm
  • Wysokość 15.7 mm
  • Głębokość 29 mm