Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy 24V, 12A, IP67, RM87N-2011-35-5024 | 604688 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
604688
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy 24V, 12A, IP67, RM87N-2011-35-5024
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RM87N-2011-35-5024
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, do obwodu drukowanego i gniazda wtykowego. Raster 3,5 mm. Wysokość 15,7 mm. Wyjście: 1P - jeden zestyk przełączny - wyprowadzenia: 11(4)-12(3)-14(5); AC1 - 12 A / 250 V; DC1 - 12 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(1) - A2(2), napięcie zasilania Un - 24 V AC. Wymiary: 28 x 12,7 x 15,7 mm. Materiał styków: AgNi. IP 67. Opcje montażu gniazd: EC35, GD35 - do druku; GZP80 (push-in) GZT92, GZM92, GZS92 - montaż na szynie 35 mm lub przykręcane do płyty jedną śrubą M3; GZMB80 gniazdo bezśrubowe na szyne 35 mm. Wymiary zestawu przekaźnik + gniazdo + obejma wskazane są w opisie wybranego gniazda.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0127m x 0.0157m x 0.029m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze PCB
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków przełącznych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP67
  • Szerokość 12.7 mm
  • Wysokość 15.7 mm
  • Głębokość 29 mm