Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy 12V, 10A, IP67, RM12N-2011-35-1012 | 2614990 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy 12V, 10A, IP67, RM12N-2011-35-1012
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RM12N-2011-35-1012
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, do obwodu drukowanego. Wysokość 12,5 mm. Wyjście: 1P - jeden zestyk przełączny - wyprowadzenia: 11-12-14; AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 30 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1 - A2, napięcie zasilania Un - 12 V DC. Wymiary: 28,8 x 10,3 x 12,5 mm. IP 67. Materiał styków: AgNi.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0103m x 0.0127m x 0.0287m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze PCB
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 12 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków przełącznych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP67
  • Szerokość 10.3 mm
  • Wysokość 12.7 mm
  • Głębokość 28.7 mm