Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 16A, RPC-2MA-A230 | 863201 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
863201
Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 16A, RPC-2MA-A230
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RPC-2MA-A230
DO WYCZERPANIA ZAPASÓW - ZAMIENNIK 863183 RPC-2MA-UNI
Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy - 10 funkcji czasowych E, Wu, Bp, Bi, R, Ws, Wa, Esa, B, T; 8 zakresów czasowych, Wyjście: 2P - dwa styki przełączne. Napięcie zasilania - 230VAC
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0175m x 0.0645m x 0.09m
Przekaźnik czasowy
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Funkcja opóźnionego załączania Tak
  • Funkcja opóźnionego wyłączenia Tak
  • Funkcja załączania impulsowego Tak
  • Funkcja wyłączania impulsowego Tak
  • Funkcja gwiazda-trójkąt Nie
  • Funkcja formowania impulsu Tak
  • Funkcja migotania Tak
  • Funkcja migotania Tak
  • Funkcja taktowania zboczem opadającym Tak
  • Funkcja taktowania zboczem narastającym Tak
  • Z gniazdem wtykowym Nie
  • Możliwość sterowania zdalnego Nie
  • Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania Nie
  • Blok styków pomocniczych montowany na styczniku Nie
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Liczba wyjść bezzwłocznych 2
  • Liczba wyjść zwłocznych 2
  • Wyjścia Nie
  • Z wyjściem półprzewodnikowym Nie
  • Do montażu na szynie TH Tak
  • Szerokość 17.5 mm
  • Wysokość 90 mm
  • Głębokość 64.5 mm