Pokrywa korytka z zamkiem PZKZC300/3 gr. blachy 2,0mm (3m) | 300830 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
300830
Pokrywa korytka z zamkiem PZKZC300/3 gr. blachy 2,0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: PZKZC300/3
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.3m x 0.015m x 1m
  • Seria producenta PZKZC
Pokrywa do kablowych systemów nośnych
  • Szerokość pokrywy 300 mm
  • Grubość materiału 2 mm
  • Do korytek kablowych Tak
  • Do korytek siatkowych Nie
  • Do drabinek kablowych Nie
  • Długość 3000 mm