Płaskownik miedziany 2000 PCB 40X10, PCB-2M-40X10 | 549710 Erico
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erico
Kod
EAN
Kod Producenta
549710
Płaskownik miedziany 2000 PCB 40X10, PCB-2M-40X10
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PCB-2M-40X10
  • Producent Erico
Szyna zbiorcza
  • Model Płaski
  • Długość 2000 mm
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 10 mm