Ogranicznik przepięć OVR T2 4L 80-275s P QS, pro M compact | 2CTB815708R2300 ABB
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
ABB
Kod
EAN
Kod Producenta
2CTB815708R2300
Ogranicznik przepięć OVR T2 4L 80-275s P QS, pro M compact
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 2CTB815708R2300
OVR T2 4L 80-275s P QS Ogranicznik przepięć
  • Producent ABB
  • Seria producenta Ograniczniki przepięć
Ogranicznik przepięć klasy C
  • Układ sieci DC Nie
  • Układ sieci IT Nie
  • Układ sieci TN Tak
  • Układ sieci TN-C Nie
  • Układ sieci TN-C-S Tak
  • Układ sieci TN-S Tak
  • Układ sieci TT Nie
  • Inny układ sieci Nie
  • Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
  • Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) 20 kA
  • Znamionowe napięcie AC 230 V
  • Znamionowe napięcie DC 350 V
  • Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) 100 kA
  • Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 275 V
  • Sposób montażu Inne
  • Rozmiar 4 moduły
  • Poziom ochrony 2.8 kV
  • Poziom ochrony L-N 2.8 kV
  • Poziom ochrony N-PE 1.4 kV
  • Zintegrowane dobezpieczenie Nie
  • Typ 2 Tak
  • Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) 20 kA
  • Maks. zabezpieczenie nadprądowe 160 A
  • Zintegrowana zabezpieczenie przeciwzwarciowe Nie
  • Bez prądu upływu Nie
  • Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) 35 mm²
  • Maks. przekrój przewodu elastycznego 25 mm²