Obudowa licznika IP65, ZG/I43E-G-150 | 013151 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
013151
Obudowa licznika IP65, ZG/I43E-G-150
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: ZG/I43E-G-150
Obudowa licznika z krzyżem montażowym licznika, charakterystyka materiału Poliwęglan (PC), odporność na porażenia, opatentowane zamknięcie pokrywy z wbudowanym wyrównaniem nadciśnienia, głębokość 175mm, metryczne wytłoczenia we wszystkich ścianach bocznych, łączniki mocujące do uchwytu ściennego, plombowane zamknięcia pokrywy na górnej krawędzi pokrywy, krzyż montażowy licznika zgodny z DIN 43853 włącznie ze śrubami mocowania licznika i nakrętkami, wersja pokrywy: przezroczysta.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.375m x 0.25m x 0.15m
Szafa/obudowa pusta
  • Sposób montażu Montaż natynkowy
  • Rodzaj pokrywy Opcjonalne
  • Wykonanie/rodzaj pokrywy Zamknięty
  • Rodzaj drzwi Brak
  • Transparentna pokrywa/drzwi Tak
  • Z zamkiem Nie
  • Prąd znamionowy (In) 1600 A
  • Wysokość 375 mm
  • Szerokość 250 mm
  • Głębokość 175 mm
  • Głębokość wbudowania 150 mm
  • Głębokość wewnętrzna 150 mm
  • Obudowa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej 6 mm
  • Drzwi/pokrywa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej 6 mm