Moduł akustyczny dwutonowy 24VAC/DC SL7-AP24-E SL4/SL7 | 171284 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
171284
Moduł akustyczny dwutonowy 24VAC/DC SL7-AP24-E SL4/SL7
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: SL7-AP24-E
Moduł sygnalizacji dźwiękowej, 24 V AC/DC AC/DC, sygnał ciągły lub przerywany, uruchamianie z zewnątrz, natężenie dźwięku 100 dB, regulowany za pomocą wewnętrznych potencjometrów, f = 2,8 kHz, IP66
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.073m x 0.071m x 0.073m
  • Seria producenta SL4/SL7
Moduł akustyczny do kolumny sygnalizacyjnej
  • Funkcja Dźwięk ciągły / dźwięk modulowany
  • Średnica zewnętrzna 73 mm
  • Kolor Czarny
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 24
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 24