Łuk zewnętrzny 90st. LZZC50H50, gr.blachy 2,0mm (STD) | 351505 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
351505
Łuk zewnętrzny 90st. LZZC50H50, gr.blachy 2,0mm (STD)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 20 szt.
Alternatywny kod produktu: LZZC50H50
  • Producent Baks
  • Seria producenta LZZC
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Kąt zgięcia 90°
  • Rodzaj budowy Łuk sztywny
  • Promień wewnętrzny 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 50 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 50 mm
  • Grubość materiału 2 mm