Łuk przegubowy LLL200H42, gr.blachy 0,7 mm | 143120 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
143120
Łuk przegubowy LLL200H42, gr.blachy 0,7 mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: LLL200H42
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej. Regulacja kąta w pełnym zakresie z blokadą.
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.2m x 0.05m x 0.25m
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Rodzaj budowy Łuk przegubowy kompletny
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm