Łuk pionowy zewnętrzny drabiny LPDZC100H100N, gr.blachy 2.0mm | 499111 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
499111
Łuk pionowy zewnętrzny drabiny LPDZC100H100N, gr.blachy 2.0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: LPDZC100H100N
  • Producent Baks
  • Seria producenta LPDZC
Łuk do drabinek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Nadaje się do drabinki kablowej o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do drabinki kablowej o szerokości 100 mm
  • Promień wewnętrzny 420 mm