Łuk pionowy wewnętrzny drabiny LPDWC500H60N gr. Blachy 2.0 mm | 469350 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
469350
Łuk pionowy wewnętrzny drabiny LPDWC500H60N gr. Blachy 2.0 mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: LPDWC500H60N
  • Producent Baks
Łuk do drabinek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Nadaje się do drabinki kablowej o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do drabinki kablowej o szerokości 500 mm
  • Promień wewnętrzny 420 mm