Korytko siatkowe zgrzewane z drutu galwanicznego KSG60H60/3 (3m) | 960210 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
960210
Korytko siatkowe zgrzewane z drutu galwanicznego KSG60H60/3 (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KSG60H60/3
Prowadzenie trasy kablowej. Ciągłość elektryczna.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KSG
Korytko siatkowe
  • Kształt profilu Profil U
  • Wysokość 60 mm
  • Szerokość 60 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 2200 mm²