Korytko KOJ50H50/3N, gr.blachy 1,0 mm (3m) | 151605 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
151605
Korytko KOJ50H50/3N, gr.blachy 1,0 mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KOJ50H50/3 N
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.05m x 0.05m x 1m
  • Seria producenta KOJ
Korytko kablowe
  • Wysokość 50 mm
  • Szerokość 50 mm
  • Grubość materiału 1 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 2300 mm²