Korytko KCP500H50/3N (3m), gr.blachy 1,5mm (3m) | 150850 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
150850
Korytko KCP500H50/3N (3m), gr.blachy 1,5mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KCP500H50/3 N
  • Producent Baks
  • Seria producenta KCP
Korytko kablowe
  • Wysokość 50 mm
  • Szerokość 500 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 24800 mm²