Korytko KCL150H50/3N, gr.blachy 0,7mm (3m) | 150815 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
150815
Korytko KCL150H50/3N, gr.blachy 0,7mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KCL150H50/3 N
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.15m x 0.05m x 1m
  • Seria producenta KCL
Korytko kablowe
  • Wysokość 50 mm
  • Szerokość 150 mm
  • Grubość materiału 0.7 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 7300 mm²