Kolanko redukcyjne prawe KRPFJ200H60, gr.blachy 1,0mm | 166912 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
166912
Kolanko redukcyjne prawe KRPFJ200H60, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KRPFJ200H60
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KRPFJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy opadający
  • Kąt zgięcia Inne
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm
  • Grubość materiału 1 mm