Klamra do rur do wysokich obciążeń, ppoż/spryskiwacze, HD, 60-65mm OD, 2", HDN065HD | 575009 Erico
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erico
Kod
EAN
Kod Producenta
575009
Klamra do rur do wysokich obciążeń, ppoż/spryskiwacze, HD, 60-65mm OD, 2", HDN065HD
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: HDN065HD
Spawana nakrętka łącząca, ma płaskie powierzchnie, umożliwiające użycie klucza. Stożkowa opaska stalowa pasuje również do rur plastikowych. Łatwo otwierana dla rur o rozmiarach do 4" włącznie.
  • Producent Erico
Uchwyt rurowy dwuczęściowy
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Średnica nominalna 2 cale (50)
  • Średnica zewnętrzna rury 60.00 - 65.00 mm
  • Wkładka Brak
  • Dopuszczalne obciążenie 2000 N
  • Rodzaj połączenia Gwint wewnętrzny
  • Rozmiar przyłącza elementu łączeniowego M8
  • Sposób mocowania Podwójna śruba
  • Do liczby rur 1
  • Szerokość 30 mm