Kanał trzytorowy KNT190H48/3, gr. blachy 1,0mm (3m) | 540619 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
540619
Kanał trzytorowy KNT190H48/3, gr. blachy 1,0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KNt190H48/3
  • Producent Baks
  • Seria producenta KNT
Kanał podpodłogowy zalewany w posadzce (jastrychu)
  • Szerokość 190 mm
  • Wysokość 48 mm
  • Liczba ciągów 3
  • Długość 3000 mm