Kanał dwutorowy podłogowy KND175H38/3, gr. blachy 1,0mm (3m) | 530417 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
530417
Kanał dwutorowy podłogowy KND175H38/3, gr. blachy 1,0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KNd175H38/3
  • Producent Baks
  • Seria producenta KND
Kanał podpodłogowy zalewany w posadzce (jastrychu)
  • Szerokość 175 mm
  • Wysokość 38 mm
  • Liczba ciągów 2
  • Długość 3000 mm