Gniazdo z uziemieniem z zabezpieczeniem przed dziećmi czarne QUADRO45 | 45112SPM Efapel
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Efapel
Kod
EAN
Kod Producenta
45112SPM
Gniazdo z uziemieniem z zabezpieczeniem przed dziećmi czarne QUADRO45
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 45112 SPM
  • Producent Efapel
  • Wymiary 0.044m x 0.037m x 0.045m
  • Seria producenta Mec Q45
Gniazdo
  • Ze stykiem ochronnym Tak
  • Okrągły styk ochronny Tak
  • Liczba faz 1
  • Typ połączenia Zacisk śrubowy
  • Z pokrywą uchylną Nie
  • Z zabezpieczeniem przed dziećmi Tak
  • Miejsce na etykietę/oznaczenie Nie
  • Kolor Czarny
  • Przezroczysty Nie
  • Model zamykany Nie
  • Materiał Tworzywo sztuczne
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Napięcie znamionowe 250 V
  • Szerokość osprzętu 45 mm
  • Wysokość osprzętu 45 mm