Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
A9A15035
Gniazdo modułowe iPC-2p+E-16A-250VAC-VDE 0620-niemiecki standard ze wskaźnikiem napięcia Acti 9
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Gniazdo mocowane na wsporniku montażowym TH35
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.068m x 0.045m x 0.085m
  • Seria producenta Acti 9
Gniazdo modułowe
  • Napięcie znamionowe 250 V
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Z pokrywą uchylną Nie
  • Rodzaj napięcia AC
  • Model Inne
  • Z zabezpieczeniem przed dziećmi Nie
  • Z lampką kontrolną Tak
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 2.5
  • Głębokość wbudowania 63 mm