Falownik miniaturowy, jednofazowy, Pmax=2,2 kW, Uwe=1x230 V AC, Iwe=23,0 A, Uwy=3x230 V AC, Iwy=10,0 | FA-1LS-022 F&F
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
F&F
Kod
EAN
Kod Producenta
FA-1LS-022
Falownik miniaturowy, jednofazowy, Pmax=2,2 kW, Uwe=1x230 V AC, Iwe=23,0 A, Uwy=3x230 V AC, Iwy=10,0
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Napięcie wejściowe 1 x 230 V Prąd wejściowy 23,0 A Napięcie wyjściowe 3 x 230 V Prąd wyjściowy 10 A Maksymalna moc silnika 2,2 kW Interfejs komunikacyjny RS-485 (MODBUS RTU) Liczba wejść cyfrowych 5 Liczba wejść analogowych 1 Wejścia analogowe - napięciowe 1 Wejścia analogowe - prądowe 1 Liczba wyjść analogowych 1 Wyjścia analogowe - prądowe 1 Wyjścia analogowe - napięciowe 1 Liczba wyjść przekaźnikowych 1 Długość L 185 mm Szerokość W 72 mm Wysokość H 134 mm Temperatura pracy -10÷40°C Miniaturowe rozmiary, waga oraz możliwość montażu na szynie DIN. Bezczujnikowe, wektorowe sterowanie silnikiem oparte o sterowanie wektorowe oraz sterowanie w oparciu o swobodnie programowane charakterystyki V/F. Przeciążalność do 150% przez okres jednej minuty. Tryb PLC z możliwością zaprogramowania do 16 kroków (prędkość, czas przyspieszania i hamowania, czas trwania) realizowanych jednorazowo lub cyklicznie przez falownik. Wbudowany moduł komunikacyjny RS-485 wspierający protokół Modbus RTU umożliwia wpięcie falownika do sieci przemysłowych i zdalne sterowanie, nadzór i konfigurację pracy falownika. Wbudowany regulator PID. Duża swoboda programowania wejść i wyjść falownika. Możliwość ograniczenia dostępu do ustawień i zabezpieczenie numerem PIN.
  • Producent F&F
  • Seria producenta Falowniki - FA
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 230 - 230 V
  • Częstotliwość sieci 50 Hz
  • Liczba faz wejściowych 1
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 300 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 230 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 10 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 10 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Liczba wyjść analogowych 1
  • Liczba wejść analogowych 1
  • Liczba wyjść cyfrowych 1
  • Liczba wejść cyfrowych 5
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Tak
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Tak
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Nie
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa innych protokołów Nie
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 134 mm
  • Szerokość 72 mm
  • Głębokość 185 mm