Detektor iskrzenia, przeciwpożarowy AFDD-16/2/C/003-LI/A | 187211 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
187211
Detektor iskrzenia, przeciwpożarowy AFDD-16/2/C/003-LI/A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: AFDD-16/2/C/003-LI/A
Wysokiej jakości przeciwpożarowy detektor iskrzenia (AFDD) w połączeniu z wyłącznikiem różnicowoprądowym i wyłącznikiem nadprądowym, niezależny od napięcia sieci, wskaźnik położenia styków czerwony — zielony, ochrona tylnego wtyku zacisku, potrójny zatrzask ślizgowy umożliwia demontaż z istniejącego zespołu zamykającego, kompleksowy asortyment akcesoriów umożliwiający późniejsze doposażenie, szeroki zakres znamionowych prądów różnicowych, znamionowe prądy robocze do 40 A, charakterystyka wyzwalania B, Cc, D, znamionowa zdolność łączeniowa 10 kA, odpowiedni do użytku na zewnątrz (zasilanie w budynku i rozdzielnica zewnętrzna) do temperatury otoczenia -25°C
  • Producent Eaton
  • Seria producenta AFDD+
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym z wyposażeniem dodatkowym
  • Liczba biegunów 2
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
  • Czułość A
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 10 kA
  • Częstotliwość 50 Hz
  • Charakterystyka wyzwalania C
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
  • Kategoria przepięcia 3
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
  • Głębokość wbudowania 67 mm
  • Dodatkowe wyposażenie fabryczne Wyzwalacz przeciwłukowy (AFDD)
  • Napięcie znamionowe urządzenia pomocniczego 230 V