Czwórnik korytka CZKPJ150H42, gr.blachy 1,0mm | 142714 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
142714
Czwórnik korytka CZKPJ150H42, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: CZKPJ150H42
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta CZKPJ
Czwórnik do korytek kablowych
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 150 mm