Czujnik indukcyjny XS1 M18 L53mm-mosiądz Sn2mm-12-24 V DC przewód 2m | XS1M18AB120 Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XS1M18AB120
Czujnik indukcyjny XS1 M18 L53mm-mosiądz Sn2mm-12-24 V DC przewód 2m
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Czujnik indukcyjny M18 1NC, 12..24V DC, kabel 2m. Gama produktów: OsiSense XS - nazwa serii: Zastosowanie - rodzaj czujnika: czujnik indukcyjny zbliżeniowy - zastosowanie urządzenia: - - nazwa czujnika: XS1 - konstrukcja czujnika: wersja cylindryczna M18 - Rozmiar: 53 mm - typ korpusu: Stacjonarny - materiał: metal - rodzaj sygnału wyjściowego: analogowy - metoda okablowania: 2-przewodowy - rodzaj obwodu wyjściowego: DC - zakres wyjścia analogowego: 4...20 mA - długość kabla: 2 m.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.095m x 0.041m x 0.13m
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
  • Wysokość czujnika 18 mm
  • Długość czujnika 53 mm
  • Mechaniczne umocowanie czujnika Z czołem wpuszczonym
  • Strefa działania 5 mm
  • Do układów bezpieczeństwa Nie
  • Rodzaj funkcji przełączania Styk rozwierny
  • Sposób łączenia na wyjściu Dwuprzewodowy
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Kabel
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 1
  • Rodzaj aktywacji Element metaliczny
  • Rodzaj interfejsu Brak
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Brak
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Cylinder gwintowany
  • Powłoka obudowy Niklowanie
  • Kaskadowość Nie
  • Kategoria bezpieczeństwa według EN 954-1 1
  • Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 Brak
  • Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Brak
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 20 mA
  • Zakres napięcia zasilającego 10 - 36 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 24 V
  • Rodzaj napięcia DC
  • Częstotliwość przełączania 500 Hz