Ceownik wzmocniony CWP40H35/3, gr. blachy 1,5mm (3m) | 610530 Baks
Kod Producenta
610530
Ceownik wzmocniony CWP40H35/3, gr. blachy 1,5mm (3m)
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 8 szt.
Alternatywny kod produktu: CWP40H35/3
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 35 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Długość 3000 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Nie
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 40 mm
  • Wysokość profilu 35 mm