Ceownik wzmocniony CWP40H22/05 gr. blachy 1,5mm (0,5m) | 610205 Baks
Kod Producenta
610205
Ceownik wzmocniony CWP40H22/05 gr. blachy 1,5mm (0,5m)
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 30 szt.
Alternatywny kod produktu: CWP40H22/05
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 22 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Długość 500 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Tak
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 40 mm
  • Wysokość profilu 22 mm