Ceownik wzmocniony CWP40H22/02, gr.blachy 1,5mm (0,2m) | 610202 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
610202
Ceownik wzmocniony CWP40H22/02, gr.blachy 1,5mm (0,2m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 50 szt.
Alternatywny kod produktu: CWP40H22/02
  • Producent Baks
  • Seria producenta CWP
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 22 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji Tył perforowany
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 200 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Tak
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 40 mm
  • Wysokość profilu 22 mm