Ceownik montażowy CMPC41H82/6 gr. blachy 2,0mm | 647760 Baks
Kod Producenta
647760
Ceownik montażowy CMPC41H82/6 gr. blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 4 szt.
Alternatywny kod produktu: CMPC41H82/6
  • Producent Baks
  • Seria producenta CMPC
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 41 mm
  • Wysokość 82 mm
  • Grubość materiału 2 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
  • Długość 6000 mm
  • Model Profil C dwustronny
  • System utrzymania sprawności działania E30 Nie
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 41 mm
  • Wysokość profilu 82 mm