Ceownik montażowy CMP41H21/05, gr.blachy 1,5mm (0,5m) | 640105 Baks
Kod Producenta
640105
Ceownik montażowy CMP41H21/05, gr.blachy 1,5mm (0,5m)
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 30 szt.
Alternatywny kod produktu: CMP41H21/05
  • Producent Baks
  • Seria producenta CMP
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 41 mm
  • Wysokość 21 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji Tył perforowany
  • Długość 500 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Tak
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 41 mm
  • Wysokość profilu 21 mm