Ceownik montażowy CMP41H21/03, gr.blachy 1,5mm (0,3m) | 640103 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
640103
Ceownik montażowy CMP41H21/03, gr.blachy 1,5mm (0,3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 50 szt.
Alternatywny kod produktu: CMP41H21/03
  • Producent Baks
  • Seria producenta CMP
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 41 mm
  • Wysokość 21 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji Tył perforowany
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Stal nierdzewna Nie
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Zakres temperatury pracy - - °C
  • Kolor Inne
  • Ciężar 0.35 kg
  • Długość 300 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Tak
  • Materiał Stal
  • Szerokość profilu 41 mm
  • Wysokość profilu 21 mm