Ceownik montażowy CMC41H21/3 gr. blachy 2,0mm (3m) | 643230 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
643230
Ceownik montażowy CMC41H21/3 gr. blachy 2,0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 8 szt.
Alternatywny kod produktu: CMC41H21/3
  • Producent Baks
  • Seria producenta CMC
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 41 mm
  • Wysokość 21 mm
  • Grubość materiału 2 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji Tył perforowany
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 3000 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Nie
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 41 mm
  • Wysokość profilu 21 mm